sezon 2012/2013
Rozgrywki mistrzostw województwa podlaskiego w piłce siatkowej kadetek:
GRUPA B:-
1. runda – 1. termin: 24 listopada 2012 r.
UKS „Mikolo” Sokółka - UKS „Danex” Siemiatycze 0:3 (10:25, 15:25, 8:25)
1. runda – 2. termin: 1 grudnia 2012 r.
MUKS „Gim-Net” Mońki - UKS „Danex” Siemiatycze 3:0 (25:15, 25:14, 25:15)
1. runda – 3. termin: 8 grudnia 2012 r.
UKS „Mikolo” Sokółka - MUKS „Gim-Net” Mońki 0:3 (6:25, 7:25, 4:25)
2. runda – 4. termin: 15 grudnia 2012 r.
UKS „Danex” Siemiatycze - UKS „Mikolo” Sokółka 3:0 (25:15, 25:18, 25:15)
2. runda – 5. termin: 12 stycznia 2013 r.
UKS „Danex” Siemiatycze - MUKS „Gim-Net” Mońki 0:3 (14:25, 15:25, 13:25)
2. runda – 6. termin: 19 stycznia 2013 r.
MUKS „Gim-Net” Mońki - UKS „Mikolo” Sokółka 3:0 (25:2, 25:13, 25:6)
|
Drużyna |
Mecze |
Z |
P |
Pkt. |
Małe pkt. |
1 |
MUKS Gim-net Mońki |
4 |
4 |
0 |
12 |
300- 124 |
2 |
UKS Danex Siemiatycze |
4 |
2 |
2 |
6 |
236-231 |
3 |
UKS Mikolo Sokółka |
4 |
0 |
4 |
0 |
119-300 |
Finał wojewódzki: 1-2 lutego 2013 r.
Gospodarzem finału jest BAS I Białystok
1. BAS I Białystok - UKS Danex Siemiatycze 3:1 (24:26, 25:12, 25:20, 25:13)
2. MUKS Gim-net Mońki - UKS Sprint Płociczno 3:0 (25:13, 25:22, 25:19)
3. UKS Danex Siemiatycze - MUKS Gim-net Mońki 0:3 (17:25, 11:25, 17:25)
4. BAS I Białystok - UKS Sprint Płociczno 3:0 (25:14, 25:7, 25:19)
5. UKS Sprint Płociczno - UKS Danex Siemiatycze 3:1 (20:25, 25:19, 25:22, 25:15)
6. BAS I Białystok - MUKS Gim-net Mońki 1:3 (20:25, 27:25, 25:16, 25:19)
Mecz dodatkowy o mistrzostwo województwa: MUKS Gim-net Mońki - BAS I Białystok 2:3 (27:25, 24:26, 23:25, 25:18, 13:15)
KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW KADETEK:
1. BAS I Białystok
2. MUKS Gim-net Mońki
3. UKS Sprint Płociczno
4. UKS Danex Siemiatycze
5. BAS II Białystok
6. UKS Centrum Augustów
7. UKS Mikolo Sokółka
Rozgrywki mistrzostw województwa podlaskiego w piłce siatkowej młodziczek:
Grupa A
1. turniej - gospodarz BAS 3 Białystok, 17-18 listopada 2012 r.
1. LUKS „Orzeł” Kleszczele - UKS „Danex” Siemiatycze 2:1 (25:13, 18:25, 15:4)
2. LUKS „Sokoły” Dziadkowice - MOSiR Bielsk Podlaski 0:2 (9:25, 13:25)
3. MOSiR Bielsk Podlaski - UKS „Danex” Siemiatycze 2:0 (25:3, 25:13)
4. LUKS „Orzeł” Kleszczele - LUKS „Sokoły” Dziadkowice 1:2 (20:25, 25:23, 12:15)
5. MOSiR Bielsk Podlaski - LUKS „Orzeł” Kleszczele 2:0 (25:8, 25:20)
6. UKS „Danex” Siemiatycze - LUKS „Sokoły” Dziadkowice 0:2 (21:25, 20:25)
2. turniej - gospodarz LUKS „Orzeł” Kleszczele, 24-25 listopada 2012 r.
7. LUKS „Sokoły” Dziadkowice - MOSiR Bielsk Podlaski 0:2 (18:25, 23:25)
8. UKS „Danex” Siemiatycze - LUKS „Sokoły” Dziadkowice 0:2 (23:25, 22:25)
9. LUKS „Orzeł” Kleszczele - UKS „Danex” Siemiatycze 2:0 (25:21, 25:16)
10. MOSiR Bielsk Podlaski - UKS „Danex” Siemiatycze 2:0 (25:9, 25:22)
11. LUKS „Orzeł” Kleszczele - LUKS „Sokoły” Dziadkowice 2:1 (25:17, 23:25, 15:13)
12. MOSiR Bielsk Podlaski - LUKS „Orzeł” Kleszczele 2:0 (25:13, 25:17)
3. turniej - gospodarz LUKS „Sokoły” Dziadkowice, 2-3 grudnia 2012 r.
13. LUKS „Sokoły” Dziadkowice - MOSiR Bielsk Podlaski 0:2 (13:25, 15:25)
14. LUKS „Orzeł” Kleszczele - UKS „Danex” Siemiatycze 2:0 (25:6, 25:14)
15. UKS „Danex” Siemiatycze - LUKS „Sokoły” Dziadkowice 1:2 (25:23, 20:25, 8:15)
16. MOSiR Bielsk Podlaski - UKS „Danex” Siemiatycze 2:1 (22:25, 25:6, 16:14)
17. MOSiR Bielsk Podlaski - LUKS „Orzeł” Kleszczele 2:0 (25:16, 25:22)
18. LUKS „Orzeł” Kleszczele - LUKS „Sokoły” Dziadkowice 2:1 (25:21, 22:25, 15:12)
4. turniej - gospodarz MOSiR Bielsk Podlaski, 15-16 grudnia 2012 r.
19. LUKS „Sokoły” Dziadkowice - MOSiR Bielsk Podlaski 0:2 (14:25, 19:25)
20. LUKS „Orzeł” Kleszczele - UKS „Danex” Siemiatycze 2:0 (25:11, 25:11)
21. MOSiR Bielsk Podlaski - UKS „Danex” Siemiatycze 2:0 (25:9, 25:13)
22. UKS „Danex” Siemiatycze - LUKS „Sokoły” Dziadkowice 0:2 (14:25, 21:25)
23. LUKS „Orzeł” Kleszczele - LUKS „Sokoły” Dziadkowice 0:2 (19:25, 9:25)
24. MOSiR Bielsk Podlaski - LUKS „Orzeł” Kleszczele 2:0 (25:22, 25:23)
5. turniej - gospodarz UKS „Danex” Siemiatycze, 12-13 stycznia 2013 r.
25. LUKS „Orzeł” Kleszczele - UKS „Danex” Siemiatycze 2:0 (25:16, 25:22)
26. LUKS „Sokoły” Dziadkowice - MOSiR Bielsk Podlaski 0:2 (20:25, 16:25)
27. UKS „Danex” Siemiatycze - LUKS „Sokoły” Dziadkowice 2:0 (26:24, 25:18)
28. MOSiR Bielsk Podlaski - UKS „Danex” Siemiatycze 2:0 (25:9, 25:13)
29. LUKS „Orzeł” Kleszczele - LUKS „Sokoły” Dziadkowice 1:2 (25:22, 17:25, 13:15)
30. MOSiR Bielsk Podlaski - LUKS „Orzeł” Kleszczele 2:0 (25:21, 25:11)
BAS III Białystok - wycofany z rozgrywek 7 stycznia 2013.
|
drużyna |
mecze |
Z |
P |
Sety |
PKT. |
1 |
MOSiR Bielsk Podlaski |
15 |
15 |
0 |
30-1 |
30 |
2 |
ULKS Orzeł Kleszczele |
15 |
7 |
8 |
16-19 |
22 |
3 |
LUKS Sokoły Dziadkowice |
15 |
7 |
8 |
16-19 |
22 |
4 |
UKS Danex Siemiatycze |
15 |
1 |
14 |
5-28 |
16 |
KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW MŁODZICZEK:
1. SKS Pomorzanka Sejny
2. MUKS Gim-net II Mońki
3. SPS AS Polonia Raczki
4. BAS II Białystok
5. MUKS Gim-net I Mońki
6. ULKS Orzeł Kleszczele
7. MOSiR Bielsk Podlaski
8. LUKS Sokoły Dziadkowice
9. BAS I Białystok
10. UKS Danex Siemiatycze
11. UKS Mikolo Sokółka
12. UKS Sprint Płociczno